Av. Şahin POLAT

- 1965 yılında Ankara’da doğdu. İlk ve ortaöğrenimini Ankara'da yaptı. Bursa Işıklar Askeri Lisesi ve Kara Harp Okulu öğrenimini müteakip, sırasıyla Vize, Gerger ve Havza İlçelerinde Askerlik Şubesi Başkanlığı yaptı.

- Bu arada 1999 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu. Askeri Hakim sınıfına geçerek sırasıyla Kıbrıs Askeri Mahkemesinde(kıdemli hakim), Askeri Yüksek İdare Mahkemesinde (tetkik hakimi ve savcı) ve J.Asyş.Kolordu K.lığında adli müşavir olarak görev yaptı. 2012 yılında kendi isteğiyle emekliye ayrıldı. 2013 yılı başında avukatlığa başladı, arabulucuk sınavını kazandı, ayrıca Gordion Arabulucuk Merkezinin de kurucu ortaklarındandır. 

- Selçuk Üniversitesinde Kamu Hukuku ve Yakın Doğu Üniversitesinde Uluslararası İlişkiler  alanlarında yüksek lisans eğitimi yapmıştır. Çok iyi derecede Almanca bilmektedir. 

 Av.Ekin KAÇMAZ

1994 yılında Ankara’da doğmuştur. 2017 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. 2018 yılında Polat Hukuk Bürosu bünyesine katılmıştır. Ankara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku alanında tezli yüksek lisans eğitimini 2022 yılında tamamlamıştır. İyi derecede İngilizce bilmektedir.